ZIMOWISKO 
NARCIARSKO-SANECZKOWE
ŁŚ-3
dla woj.łódzkiego i śląskiego
plakat woj.łódzkiego   plakat woj.śląskiego
TERMIN - 8 dni - 27 stycznia (sob)  - 3 lutego (sob) 2018 (8 dni)
Zbiórka 7.3o wyjazd 8.oo 27 stycznia
Łódź - Parking SELGROSA ul. Rokicińska 190
Katowice -

UCZESTNICY - Dla wszystkich chętnych "narciarzy i saneczkarzy" w wieku 6-10 - "grupa młodsza" i 11-16 lat - "grupa starsza" (umiejących lub chcących się nauczyć jeżdzić na nartach  oraz "nienarciarzy")

MIEJSCE -
- Pensjonat "Do Gazdy" w Istebnej koło Wisły.
Dom 30 osobowy . Pokoje 3-5 osobowe z łazienkami Stołówka na miejscu. 
Wyciągi narciarskie "Zagroń" i "Złoty Groń" w Istebnej

Koszt zimowiska - 800,- zł 
Koszt nie obejmuje wypożyczenia sprzętu narciarskiego i  karnetów na wyciągi narciarskie !
Uwaga ! Jest możliwość wyjazdu na dwa turnusy (15 dni).
Koszt wyjazdu na dwa turnusy - 1500 zł

Liczba miejsc - 20 + 5 kadry
 
Kadra
Komendant zimowiska - Basima Al-Qadi
wychowawczyni - Karolina Bartnicka
wychowawczyni - Małgorzata Bogdańska
kierowca -
instruktor jazdy na nartach - miejscowy


PROGRAM
- wycieczka do Wisły
- wycieczka do Koniakowa
- wycieczka na Trójstyk
- aquapark w Istebnej lub w Wiśle (hotel Gołębiewski)
- kulig
- gry i zabawy na śniegu
- zajęcia świetlicowe
-doskonalenie techniki jazdy na nartach dla umiejących jeździć i nauka jazdy dla nie umiejących jeździć.
UWAGA ! TRZEBA MIEĆ WŁASNY  LUB WYPOŻYCZONY  SPRZĘT( na miejscu kosztuje ok.100 zł za cały pobyt).
OBOWIĄZKOWO KASKI !!! (są w komplecie wypożyczanego sprzętu)

ZAPISY NA ZIMOWISKO

 
 
Dziecko można zapisać telefonicznie: - tel. 518 580 600 
lub mailowo na adres
 zima@nietylkomysl.pl,
prosimy w treści wiadomości podać:
- imię i nazwisko dziecka,
- telefon i e-mail kontaktowy do rodziców,
- pesel dziecka,
- adres,
- nazwę wyjazdu.
Pozostałe informacje na bieżąco !
KONTO WPŁAT ZA ZIMOWISKA !
96 1500 2022 1220 2003 0918 0000 

Lista osób, zapisanych na zimowisko:
kolor biały - zgłoszenie na zimowisko
kolor żółty - wpłacono 100 zł zaliczki
kolor niebieski - wpłata całkowita

1. Oset Paula  2002 
2. Owczarek Franciszek  2006 
3. Starzyńska Nicola  2008 
4. Dudek  Maciej  2005 
5. Hajzler  Damian  2002 
6. Walczak  Kamil  2006
7. Walczak  Anastazja  2002
8.  Karasiewicz Jakub  2009 
9. Roch Maciej  2008 
10. Sokalska Kornelia  2011 
11. Zając Ola  2009 
12. Sieradzki  Cezary  2004 
13.       
14.       
15.      
16.      
17.      
18.      
19.      
20.      
       
       
       
       
       
       

     
       

     
   
   
       
 
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
   
 
   
 
   
 
powrót